USŁUGI GRAFICZNE

Grafika w internecie to podstawa. Jeśli Twoja strona, profil na Facebooku lub logo Twojej firmy wyglądają jak zrobione przez pierwszoklasistę w programie Paint nie licz na sukces. Dziś komunikacja wizualna liczy się tak samo jak oferta czy cena. Wśród naszych usług możemy zaproponować zaprojektowanie profesjonalnego loga firmy, banneru do kampanii na facebooku, grafiki dla sprzedawców allegro i wielu innych. ​

LOGO FIRMY

Jest to znak rozpoznawczy przedsiębiorstwa, który może być umieszczony na wielu środkach przekazu. Może znaleźć się w reklamach, na wizytówkach, na Twojej stronie www, w stopce maila, a także aucie. 
Ważne aby Twoje logo było czytelne, związane z Twoja działalnością oraz niepowtarzalne. Jeśli chcesz mieć takie logo możemy je dla Ciebie stworzyć.


Co zyskujesz?
- logo firmy na własność z pełnym prawem autorskim
- dwie wersje loga jedno w poziomie drugie w pionie
- trzy propozycje loga do wyboru. 

 599

loga2.png

GAZETKA PROMOCYJNA

Jest to świetna forma reklamy, która najbardziej przyciąga klientów. Mamy to sprawdzone zarówno w naszej firmie z naszymi produktami jak i u jednego z naszych klientów. Klient ostateczny uzyskuje informacje zarówno o promocji jak i cenie, a także asortymencie firmy. Może ona być wykorzystana w reklamie w social mediach co daje lepsze rezultaty niż reklama karuzelowa. 

Co zyskujesz?
-gazetkę z wybranymi promocjami w formacie pdf którą możesz załączyć do maillingu lub w formacie jpg, png. która jest idealna np. jako reklama na facebboku. 

 599/1strona każda kolejna 299zł

gazetka2.png
karuzela2.png

GRAFIKA DO KAMPANII REKLAMOWYCH

Zastanów się co przyciąga klienta widząc Twoja reklamę w pierwszych sekundach?  Odpowiedź nasuwa się sama - jej grafika, gdyż tylko to jest w stanie dostrzec w pierwszej kolejności nasze oko. Następnie jeśli przypadnie nam ona do gustu wraz z hasłami zawartymi w grafice skupiamy się na dogłębniejszej analizie reklamy. 

Co zyskujesz?
- profesjonalne grafiki reklamowe dobrane pod Twoją kampanię. 
- możliwość poprowadzenia przez nas reklamy Twojej regionalnej firmy na Facebooku (usługa płatna dodatkowo)

 od 499

BANNERY REKLAMOWE DLA STRON WWW

Jeśli Photoshop i Corel są dla Ciebie obce, a chcesz mieć przejrzystą i ładną stronę www. Jeśli prowadzisz sklep internetowy i nie chcesz bawić się w grafika, a zająć sprzedażą i promocją wychodzimy Ci naprzeciwko. Mamy gotowe abonamenty w których na stałe zaczniesz z nami współprace, a my będziemy dostarczać Ci co miesiąc bannery na które wyślesz nam zapotrzebowanie. 

Co zyskujesz?
- profesjonalne grafiki reklamowe w wysokiej rozdzielczości 
- wolny czas na sprzedaż i inne rzeczy związane z firmą
- zdjęcia z prawami autorskimi do ich wykorzystania

PAKIET SMART

Jest to pakiet idealny jeśli nie potrzebujesz zbyt dużej ilości bannerów reklamowych. W tym pakiecie otrzymasz 10 bannerów reklamowych do wykorzystania na fanpageu, stronie www czy sklepie internetowym. 

Co zyskujesz?
- 10 bannerów z wybranych zdjęć w wybranym przez Ciebie rozmiarze


 

grafika4.png

PAKIET BIZNES

Jest to pakiet idealny dla sklepów internetowych, agencji reklamowych gdyż w jego skład wchodzi 25 grafik do dowolnego wykorzystania.  

Co zyskujesz?
- 25 bannerów z wybranych zdjęć w wybranym przez Ciebie rozmiarze

 

 599

 1099

Wave
Bez nazwy-2.png

Kasia, BoboWózki - Jelenia Góra

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, strona była przygotowana według moich wytycznych przez co wygląda tak jak sobie wyobrażałam. Współpracujemy z firmą SkyWeb na stałe, aktualizację są dodawane na bieżąco. Ogólnie bardzo polecam usługi firmy.