REKLMA NA FACEBOOKU

Aktualnie z facebooka korzysta aż 42% społeczeństwa do którego Twoja firma może dotrzeć z reklamą. Co więcej ustawiając kampanię możesz sprecyzować w jakim mieście ma pojawiać się Twoja reklama, do jakiej grupy ludzi ma być skierowana czy np. do matek dzieci do 1 roku życia, a może do osób które szukają kosmetyczki lub fryzjera. Może też ustawić grupę wiekową, płeć, zainteresowania oraz wiele innych opcji. Dzięki czemu budżet na reklamę jest wykorzystany precyzyjnie. 

REKLAMA KARUZELOWA

Jest to najpopularniejsza forma reklamy. Dzięki niej możesz zaprezentować swoja ofertę na oddzielnych kafelkach. Idealnie pokażesz ofertę w sklepie odzieżowym, pięknie wyglądające potrawy w Twojej restauracji, oferty biura podróży, czy też zabiegi w spa. Do każdego z kafelków reklamowych można przypisać linka do innej strony, można dołączyć cenę co zachęca klienta do odwiedzenia strony. 

Co zyskujesz?
- spersonalizowaną reklamę dla twojej firmy
- indywidualne grafiki dobrane pod twoją działalność 
- mapkę dojazdu na końcu pokazu slajdów. 

 699
+ budżet kampanii

rekl_kar2.png
reklama_ban.png

REKLAMA W FORMIE OBRAZU

Jeśli Twój biznes to np. zakład wulkanizacyjny, fryzjerstwo, nauka języków to idealna forma by zareklamować swoją działalność. W postaci jednego dużego zdjęcia z odpowiednim opisem zaprezentujesz się odbiorcą z Twojego regionu. 

Co zyskujesz?
-jedna duża grafika przygotowana specjalnie dla Ciebie
-spersonalizowana reklama pod grupę odbiorców z twojego regionu

 599
+ budżet kampanii  

REKLAMA W FORMIE GAZETKI

Jest to świetny sposób na przedstawienie swojej szerszej oferty na jednym dużym zdjęciu. Zalet takiej formy reklamy jest bardzo dużo:

- klienci dowiadują się o asortymencie danej firmy
- produkty z cenami sprzedają lepiej o 80%
- duża ilość produktów na jednym dużym zdjęciu 
- dobrze zaprojektowane materiały zwracają na siebie uwagę, co oznacza, że w 79% przypadków odbiorca zerknie na nie mimowolnie


Co zyskujesz?
-prosty (forma gazetki) ale za to szeroki przekaz (kilka produktów na jednym zdjęciu) dla Twoich potencjalnych klientów.
-spersonalizowana reklama z wybranym przez Ciebie asortymentem

 

rekl_gaz.png

 699
+ budżet kampanii  

Wave
Bez nazwy-2.png

Kasia, BoboWózki - Jelenia Góra

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, strona była przygotowana według moich wytycznych przez co wygląda tak jak sobie wyobrażałam. Współpracujemy z firmą SkyWeb na stałe, aktualizację są dodawane na bieżąco. Ogólnie bardzo polecam usługi firmy.